۱۰ برنامه هک اندروید؛ از توانایی های هیجان انگیز اندروید لذت ببرید

۱۰ برنامه هک اندروید؛ از توانایی های هیجان انگیز اندروید لذت ببرید

با نصب برنامه هایی که در این مطلب خدمتتان معرفی می کنیم شما توانایی انجام کارهایی را خواهید یافت که تا قبل از این نمی دانستید، با ما همراه باشید:همانطور که میدانید پرطرفدارترین سیستم عامل نزد هکر ها لینوکس است و باید خدمت شما عرض کنیم که پایه ی سیستم عامل اندروید هم بر اساس لینوکس می باشد. هسته سیستم عامل اندروید یا همان Kernel آن از لینوکس است و همین نکته نظر بسیاری از هکر ها را به این سیستم عامل جمع کرده تا روی توانایی های این سیستم وقت بگذارند و ویژگی های خاص و منحصر بفردی را به این سیستم عامل بدهند.

توجه داشته باشید مسئولیت استفاده از این نرم افزار ها به هیچ عنوان به عهده نت نوشت یا نویسنده مطلب نمی باشد.

(۱) ANDRORAT

نام این برنامه مخلوطی است از Remote Access Tools و Android. شاید از اسم این برنامه متوجه توانایی آن شده باشید، شما با نصب این برنامه امکان مدیریت دستگاه های اندرویدی را از راه دور خواهید داشت و نیازی به حضور فیزیکی و در دست داشتن دستگاه های دیگر نخواهید داشت! (دانلود)

(۲) WHATSAPP SNIFFER

با کمک این اپ می توانید نرم افزار Watsapp را هک کنید و به مکالمات و ویدئو ها تماس و تصاویر طرف مقابل دسترسی پیدا کنید، توجه داشته باشید برای این کار باید شخص مورد نظر از طریق Hotspot به وای فای شما متصل باشد. (دانلود)

(۳) APK INSPECTOR

این اپ به شما توانایی مهندسی معکوس می دهد تا بتوانید به اپ های اندرویدی رخنه کنید، با کمک این برنامه می توانید برنامه های اندروید را باز کنید و سورس کد را مشاهده کنید و دستکاری مورد نیازتان را انجام دهید. (دانلود)

(۴) WIFI KILL

اگر در جمعی هستید که چندین نفر به وای فای متصل هستند و اجازه دسترسی ببا سرعت بالا به اینترنت را ندارید، این برنامه به شما کمک می کند وای فای انها را دچار اختلال کرده و متصل بودن آنها را وای فای را دچار اختلال کنید. (دانلود)

(۵) DROIDSHEEP

هک کردن اکانت های کاربران در شبکه های اجتماعی یکی از انواع مرسوم هک کردن و هک شدن است. با کمک این اپ می توانید یوزر افرادی که از طریق گوشی اندرویدی به اکانت فیس بوک متصل شده اند را هک کنید. این اپ با ربودن session های فرد مورد حمله امکان دسترسی به اطلاعات فیس بوکش را ایجاد می کند. (دانلود)

(۶) EVILOPERATOR

این اپ خیلی خطرناک است، من به شخصه قصد تست کردن آن را دارم ? با نصب این برنامه علی رقم اینکه می توانید مکالمات بین دو نفر را به صورت کامل بشنوید توانایی ضبط صدای مکالمه را نیز خواهید داشت! (دانلود)

(۷) ANDOSID

حملات DOS یکی از مرسوم ترین هک ها و حملاتی است که می توان به وبسایت ها کرد، با نصب این برنامه می توانید به وبسایت های مختلفی که از طریق گوشی خودتان باز کرده اید حمله DOS کنید. نکته جالب اینکه این اپ از فروشگاه گوگل پلی قابل دانلود است (دانلود) (روش آسان دانلود از گوگل پلی)

(۸) HACKODE

این اپ به متخصص های شبکه و ادمین های شبکه ها توانایی هایی را می دهد که بدون شک تصور انجام آنها با گوشی اندرویدی را نمی توانند بکنند. لیست توانایی های این برنامه:

 • Reconnaissance
 • DNS lookup
 • IP
 • MX Records
 • DNS Dig
 • Exploits
 • Security RSS Feed
 • Google Hacking
 • Google Dorks
 • Whois
 • Scanning
 • Ping
 • Traceroute

(دانلود)

(۹) NMAP FOR ANDROID

این اپ یکی از مهمترین برنامه هایی است که در این مطلب خدمتتان معرفی میکنیم، شما با کمک این برنامه توانایی گشت و گذار در شبکه های مختلف را به شما می دهد و باید گفت این برنامه هم با گوشی های روت شده و همینطور روت نشده به خوبی کار می کند. (دانلود)

(۱۰) SPOOFAPP

با کمک این اپ می توانید Caller ID را در گوشی خودتان هک کنید به نحوی که ابدا کسی نتواند تشخیص دهد که چه کسی  با شما تماس گرفته است. در ضمن با نصب این اپ می توانید صدای خودتان را هم عوض کنید ! (دانلود)

لیست به اتمام رسید و شما شاهد معرفی ۱۰ برنامه کاربردی برای هک گوشی های اندروید بودید، نکته ای که نباید از قلم انداخت اینکه حتما با گوشی های روت شده به سراغ این اپ ها بروید و مسئولیت استفاده از آن ها به عهده شخص خود شما می باشد و نت نوشت هیچ مسئولیتی راجع به استفاده صحیح یا نا صحیح احتمالی ندارد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *