چگونه یک هکر حرفه ای شویم!

چگونه یک هکر حرفه ای شویم!

برای اینکه بتوانیم یک هکر حرفه ای بشویم باید چند نکات را رعایت کرد برای همین با ما همراه باشید.(http://tarfandpc.ir)

1.درباره مزایا و معایب انواع مختلف هکرها، از جمله کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلاه سیاه پوست، می دانید. تازه واردانی که مایل به تبدیل شدن به یک کلاه سیاه میباشند، باید به خاطر داشته باشید که “یک روز از افتخار سالها ارزش زندان نیست”پس باید در این مورد مراقب باشید.

2.به دنبال فرصت های شغلی برای هکرهای اخلاقی باشید. شغل پر سود در سازمان های دولتی، بانک ها، موسسات مالی، موسسات نظامی و شرکت های خصوصی وجود دارد.

3.تجزیه و تحلیل نیازهای اساسی برای تبدیل شدن به یک هکر . سعی کنید دریابید که در آن شما باید واقعا کار سختی انجام دهید و این اصلا اسون نیست.

4.تصمیم بگیرید که در شروع کار ترجیح می دهید در ابتدا با سخت افزار یا نرم افزار کار کنید. فکر نکنید متخصص در هر دو منطقه باشید. گرچه دانش هر دو مورد الزامی است اما تصمیم به شما کمک خواهد کرد که بدانید کجا شروع کنید. شما باید از هر عملکرد، هر جزء کامپیوتری که باید در آن کار کنید، آگاه باشید.

5.نقاط قوت و منافع خود را ارزیابی کنید و برخی از دانش برنامه نویسی مانند C، Python یا Java را بدست آورید. با استفاده از دوره های برنامه نویسی رسمی و خواندن کتاب ها، این زبان های برنامه نویسی می توانند یاد بگیرند. این به شما در خواندن و نوشتن کد کمک خواهد کرد و باعث می شود تا در هک کردن چیزی راحت کارتان را انجام بدهید.

6.سیستم عامل یونیکس را یاد بگیرید، همانطور که سیستم عامل اصلی ساخته شده توسط هکرها است،همچنین در مورد ویندوز و سیستم عامل مک یاد بگیرید.

7.یک دوره حرفه ای بگیرید دوره های متنوعی برای حرفه ای های امنیتی فناوری اطلاعات در “هک ” یا “امنیت اینترنت” وجود دارد که به شما کمک می کند دانش خود را در مورد هک اخلاقی گسترش دهید.

8.آزمایش های خود را انجام دهید تا اشتباه شما کم تر شود در اویل کار احتمال دارد اشتباه شما زیاد باشد ولی به مرور بهتر می شوید.

9.شروع به آزمایش با سخت افزار و نرم افزار کنید تا یاد بگیرند که چگونه از موقعیت های کنترل شده و نحوه جلوگیری از هک شدن کامپیوتر استفاده کنید و باید مراقب باشید که باعث تخریب خودتان نشوید.

10.خودتان به دنبال چیز هایی بروید تا بدانید که مناطق مورد نیاز برای بهبود چه چیزی باید یاد بگیرند و تمرکز خود را بهبود بخشند، فناوری به سرعت در حال تغییر است و یک هکر  خوب باید مایل باشد و مشتاقانه به پیشرفت های تکنولوژیکی جدید ادامه دهد.

11.سعی کنید کارت مجازی درست کنید چون  به شما کمک می کند تا در پیشبرد حرفه خود موفق شوید.(کارت مجازی شامل نام و ایمیل ادرس که برای هک باید استفاده کنید)

12.با به اشتراک گذاشتن اطلاعات فنی و ایده ها، به جامعه هکرها متصل شوید و سعی کنید در گروه ان ها نفوذ کنید.

 

برای اطلاعات بشتر درباره ی هک و ترفند های کامپیوتر به سایت (http://tarfandpc.ir)سربزنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *